Autor

Dragon, czyli Damian. Zdecydowanie niezdecydowany nastolatek, którego myśli i marzenia mogłyby napisać z parotysięczną książkę. Staram się żyć swoim życiem, ale nie zawsze mi to wychodzi. Mam 19 lat, i również mentalnie czuję się przygotowany na usamodzielnienie, które wkrótce na mnie spadnie! Nałogowy fan Three Days Grace, choć słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho. Czytam w każdej wolnej chwili, czyli teoretycznie mógłbym robić to 24/7.
Nie wiem czy opis zachęca, a jeśli macie takie życzenie, to obczajcie mnie tutaj :
Blogi
* Nobody Can Save Me Now
* My Little World
Portale Społecznościowe (i nie tylko)
* Twitter - DamDRAGON
* Wattpad - DamDRAGON
* Lubimyczytać.pl
* Instagram - zero_damian
jakby ktoś chciał do mnie napisać, w sprawie bloga, współpracy, czegokolwiek to tutaj macie mail - zerodamiann@gmail.com

5 komentarzy:

 1. Imagine, teraz three days grace.. oj chłopcze. chyba chcesz, żebym tu została na dłużej ;D wybacz śmiałość, szczerość czy bezczelność, bo moze Cie tym obraze, ale wyczuwam brratnią duszę.
  zapraszam do siebie (wybacz spam), bo ja tu prrędko wrrócę ;> jestem ciekawa. jestem naprrawdę ciekawa, co się tu tworzy. bo mam przeczucie, ze coś niezłego. a ja ufam swojemu instynktowi. Bo mnie nie zawodzi .

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałbym zaprosić cię do wspólnej zabawy (dwutygodniowej, może trzy o ile mi się coś przedłuży).
  Więcej informacji na: http://spisane-nad-ranem.blogspot.com/2016/07/miedzy-alejkami-czesc-1.html
  Liczę na twoją obecność i zaangażowanie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć, tworzyłem spis czytelników u siebie na blogu autorskim (http://dariusz-tychon.blogspot.com/p/ksiega-gosci_22.html) i zauważyłem, że kiedyś czytałaś "Jabłka i śniegi".
  Chciałem poinformować, że opowiadanie ciągle trwa i pierwsza część sagi o tytule "Między niedobraniem a porozumieniem" została już opublikowana w 1/3 całości, ale gdybyś miała ochotę tam powrócić, nawet po zakończeniu, to zupełnie się tym nie przejmuj, bo dla mnie liczy się szczery czytelnik, a nie jakieś wyścigi, bycie na bieżąco, itd.

  Pozdrawiam i gdybyś miała ochotę wrócić, to serdecznie zapraszam:
  http://j-i-s.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czytałeś* gdybyś miał * - przepraszam, ale jest tak mało piszących na blogu mężczyzn, że... zawsze zapominam zmienić końcówki :)

   Usuń
 4. Cześć. Nie wiem czy znalazłeś czas czy nie, wiem natomiast, że ja sam nie czytuję już nikogo kto nie czyta nikogo, a myśli jedynie o sobie i o tym by czytano jego.
  Przy okazji wpadłem też poinformować, że jedno z moich opowiadań zostało ukończone i serdecznie zaprosić na tych siedem krótkich części:
  „Między alejkami”

  OdpowiedzUsuń

Szablon
Calumi
Sosowa Szabloniarnia